چاپ کتاب در خارج از کشور

چاپ کتاب در خارج از کشور : بسیاری از نویسندگان و محققین علاقه مند هستند که کتاب خود را علاوه بر داخل کشور در خارج نیز به چاپ برسانند و همچنین برخی دیگر نیز مشتاقند که کتاب خود را به دلایل متعدد در خارج از کشور به چاپ رسانده و از اعتبار بین المللی آن برخوردار گردند.

برای چاپ کتاب در خارج از کشور باید به چند نکته مهم توجه داشت:

اول آنکه کتابهایی که قصد انتشار آن را دارید باید تمامی قوانین آن کشور را رعایت کند، که صد البته این قوانین تقریباً در تمام دنیا مشترک است و به کشور خاصی مربوط نیست. به طور مثال کتاب های ترویج تروریسم و خشونت و یا پرنوگرافی کودکان و …. از خطوط قرمز اکثر کشورها محسوب شده و از انتشار آن جلوگیری به عمل می آید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره موارد غیر مجاز نشر کتاب در خارج از کشور، به به بخش قوانین چاپ کتاب در آمازون مراجعه کنید.

دوم آنکه: چنانچه قصد داشته باشید کتاب خود را به صورت کاغذی به نشر برسانید، می بایست هزینه چاپ آن را به صورت شخصی و به دلار بپردازید تا در خارج از ایران به چاپ برسد. زیرا معدود کشورها و یا ناشرانی هستند که هزینه چاپ کتاب را خود تقبل کنند و آنرا بر عهده نویسنده می گذارند. از سویی دیگر ناشران همانند گذشته توان چاپ کتاب در تیراژ بالا را ندارند و به طور مقطعی به آن نگاه می کنند. به طور مثال در حال حاضر کمپانی های بزرگ چاپ کتاب به این مسئله روی آورده اند که بر اساس سفارش مشتری کتاب چاپ شود و نه بیشتر که در انبار باقی بماند.

انتشارات چه کمکی بابت چاپ کتاب می تواند بکند؟

انتشارات امید سخن با داشتن سالها تجربه و دانش، و همچنین داشتن تیمی زبده و عالم به مسائل چاپ و نشر در خارج از کشور، می تواند شما را در امر نشر کتاب خود در خارج از کشور مشاوره دهد و راهنمایی کند.

چاپ کتاب در خارج از کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.