سایت آمازون یکی از قوی ترین سایت های فروش آنلاین در سراسر جهان است که روزانه میلیون ها خرید از طریق آن صورت می پذیرد، که یکی از کالاهای عمده این سایت کتاب است.

این سایت با داشتن شعب و مراکز گسترده و پرقدرت در سراسر جهان و روش ارسال پیچیده و خاص، توانسته است شبکه ای وسیع در سراسر جهان به وجود آورد و مخاطبین بی شماری داشته باشد.

در این میان، معرفی و فروش کتاب توسط این سایت قدرتمند می تواند اعتباری جهانی به کتاب ببخشد و آنرا در سراسر جهان معرفی کرده و به فروش برساند.

بسیاری از نویسندگان فارسی زبان مشتاقند که بتوانند علاوه بر معرفی کتاب خود در داخل کشور، آنرا به دست تمام فارسی زبانان خارج از کشور نیز برسانند و از این طریق علاوه بر کسب شهرت بین المللی برای خود، آثار خود را نیز به طور گسترده و جهانی مطرح سازند.

البته باید توجه داشت که آمازون اگرچه یک سایت یکپارچه و جهانی و بزرگ است، اما محصولات هر کشور به صورت مجزا به مشتریان ارائه می گردد. به طور مثال کتابی که در سایت آمازون آمریکا قرار می گیرد ممکن است برای شهروندان کانادایی در دسترس نباشد، بنابراین باید به این نکته توجه داشت که هنگامی که کتابی در سایت آمازون قرار می گیرد باید فروش و دسترسی آن به سایر کشورها نیز فراهم گردد.

با وجود محدودیت ها در داخل ایران، ایرانیان جهت قرار دادن کتاب خود در داخل سایت آمازون با محدودیت هایی مواجه هستند. به طور مثال به علت عدم وجود نمایندگی آمازون در ایران، ایرانیان توانایی ارسال کتاب های چاپی خود را به این مرکز ندارند و در نتیجه در سایت آمازون از داخل ایران نمی توانند اقدام به فروش کتاب های کاغذی خود کنند. اما چنانچه قدصد داشته باشند کتاب های الکترونیک خود را عرضه کنند، می توانند بدون مشکل این کار را انجام دهند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ” انتشار کتاب در آمازون ” با شماره 66121068 خانم رزاقی تماس حاصل فرمایید.

انتشار کتاب در آمازون